Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
СВІТИЛЬНИКИ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ - ЗАПАЛИ СВІТЛО ДЕ ЙОГО НЕМАЄ
0
Мій кошик

LED освітлення для інтер'єру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інтер'єрне LED освітлення відіграє важливу роль в інтер'єрі, причому, мова йде як про естетику, так і про функціональність. Правильно підібране і розміщене освітлення здатне перетворити навіть найпростіший дизайн в справжню казку. А рівномірне світло просто необхідний для здоров'я очей. Саме тому вибору інтер'єрних світильників приділяється чимало уваги.

Сучасні тенденції у виборі світильників для інтер'єру.

Мода диктує свої правила, але основні тренди при виборі освітлення залежать не тільки від форми і розміру світильника.

Потрібно звертати увагу і на такі характеристики:

  • Тип ламп, що застосовуються для освітлення: ртутні, натрієві, лампи розжарювання - все це в минулому! Сьогодні найбільш зручними, економними і різноманітними виступають світлодіодні лампи. Будь то лінійний підвісний світильник або лампа-спот, саме LED-підсвітка приємна оку і гаманцю.

  • Площа освітлення: в моді зонування, і це правильно! Виділення зон кімнати або офісу за допомогою окремих освітлювальних приладів дає можливість забезпечити якісне світло і при цьому підкреслити призначення приміщення.

  • Екологічність: використання екологічно чистих матеріалів бажано навіть в організації освітлення, і в цьому світлодіодна технологія також оптимальна. Ми враховуємо всі ці тенденції і пропонуємо своїм клієнтам якісні та стильні рішення для інтер'єрного освітлення.

Типи інтер'єрного LED освітлення в інтернет-магазину RayLight.

Ми підібрали для своїх клієнтів найбільш зручні і стильні види інтер'єрних освітлювальних приладів.

Точковий LED-світильник - один з найпопулярніших вже не перше десятиліття. Ці вбудовані лампи невеликого розміру дозволяють створювати дивовижні композиції, вони активно використовуються в зонуванні, відмінно висвітлюють невеликі ділянки простору і при цьому мають незвичайний дизайн.

Світлодіодна підвісна панель - дуже цікавий варіант для приміщень з високими стелями. Вона має велику площу освітлення і може виступати як елементом домашнього інтер'єру, так і відмінним вибором освітлення для офісу або місць громадського користування.

Лінійні підвісні світильники - ще один сучасний вид підсвічування. Лінійні LED світильники добре вписуються в будь-який інтер'єр за рахунок своєї лаконічної форми, не вимагають високих стель і відмінно висвітлюють навіть великий простір.

Всі пристрої, щоб зробити інтер'єрне LED освітлення приміщень ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Просто загляньте в наш каталог - і ви точно знайдете оптимальну LED панель для приміщень під будь-яку площу. Вибір наших точкових світильників порадує кожного любителя красивих рішень в області інтер'єрного світла: круглі вбудовані світильники 5W-18W або альтернативні їм квадратні вбудовані світильники 5W-18W допоможуть створити гарний світловий малюнок в приміщенні.

Організувати правильне і красиве освітлення разом з Ray Light дуже просто!

Вгору