Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право регулюються Законом України №1023-XII від 12.05.91 «Про захист прав споживачів».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся, що товар, не був у використанні і не має слідів експлуатації:

подряпин,

сколів,

потертостей,

забруднень,

товар повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки,

збережені всі ярлики і заводське маркування.

 

Поверненню не підлягають:

Вироби, які були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак). Вироби, які мають сліди користування! Індивідуальні замовлення, зроблені на вимогу замовника Вироби після 14 днів з дня продажу, не можуть бути прийняті для повернення або обміну! Вироби, які змінили свій колір або через перебування в басейні (вплив хімічних речовин), або інших зовнішніх факторів.

Умови повернення чи обміну вироби

Ми приймаємо на повернення/обмін товари в новому і невикористаний стані, в оригінальній упаковці та при наявності товарного чека! Після отримання товарів на обмін/повернення, наші менеджери перевіряють стан товару для контролю якості протягом 2-5 робочих днів. Після успішної перевірки ми повертаємо кошти або робимо обмін на інший товар. При поверненні грошей за товар ми не компенсуємо витрати за доставку, яка була в оригінальному замовленні.

 

Порядок обміну товарів за межами м. Київ

Надсилаєте товар за зворотньою адресою, попередньо узгодивши деталі доставки з нашим менеджером.

Після відправки, повідомляєте номер ТТН (декларації) менеджеру магазину. При оформленні нового замовлення на сайті, вказуйте в коментаі "ЗАМОВЛЕННЯ НА ОБМІН". Якщо сума замовлення більше попереднього - ми виставимо рахунок на доплату, якщо менше - гроші будуть зараховані на Вашу банківську карту.

Ми відправляємо Вам замовлення на обмін як тільки отримаємо Вашу посилку і оглянемо товар. Просимо Вас не забувати оплачувати пересилку товару на обмін або повернення.

 

У разі неправильної комплектації або виробничого браку, заміна/возврат/доукомплектування здійснюються за рахунок магазину.

Будемо вдячні якщо у відгуках про товар Ви поставите об'єктивну оцінку виробу - це істотно допоможе при виборі товару іншими Покупцями!