Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
СВІТИЛЬНИКИ НА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЯХ - ЗАПАЛИ СВІТЛО ДЕ ЙОГО НЕМАЄ
0
Мій кошик

Вбудовані грунтові світильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вбудовані грунтові світильники є невід’ємним елементом ландшафтного дизайну, за допомогою яких можна не тільки підкреслити оригінальність об’єкту, але й організувати якісну підсвітку будь-яких зон, при мінімальних витратах.

Виходячи з назви, розміщуються такі освітлювальні пристрої безпосередньо в грунт. Вони характеризуються практичністю, універсальністю, енергоефективністю. Їх конструкція складається з:

  • вбудованого фотоелементу;
  • світлодіодних ламп;
  • сонячної батареї;
  • акумулятора.

Сонячне світло, що потрапляє на фотоелемент, перетворюється на електроенергію та передається до акумулятора, за рахунок чого з настанням темряви пристрої вмикаються та виробляють освітлення.

Однією з важливих переваг даного виду освітлення є автономна робота та можливість встановлення на об’єктах, де постачання електричної енергії здійснюється з перебоями, а також там, де лінії електропередач зовсім відсутні.

Інтернет магазин "RAYLIGHT" пропонує широкий вибір моделей вбудованих грунтових світильників, що постійно оновлюється, від найкращих виробників. Корпус світильників виготовлений з міцної нержавіючої сталі, стійкої до корозії, вони оснащені склом, стійким до ударів. Ми пропонуємо вигідні ціни, якісну, сертифіковану освітлювальну продукцію.

Вгору